Żółty tydzień

W dniach 23.05 – 27.05 w żłobku odbył się ŻÓŁTY TYDZIEŃ. Przez ten czas dzieci zaznajamiały się z kolorem żółtym (rośliny, elementy ubioru, przedmioty itp.).W celu utrwalenia poznanego koloru - dzieci ubrane były na żółto. Ponadto w tym tygodniu uczestniczyły w licznych zabawach ruchowych, tanecznych, plastycznych, konstrukcyjnych związanych z poznaną barwą.

 

Wiosna

Wiosna jest przepiękną porą roku, która stwarza okazję do tego, aby pokazać dzieciom jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały wiosenne prace plastyczne, uczestniczyły w zabawach badawczych z wykorzystaniem wiosennych roślin a także brały udział w zabawach gimnastycznych, muzyczno-ruchowych, matematycznych i wielu innych.

 

Szanowni Rodzice,

W związku z remontem Filii Żłobka przy ul. Sportowej 34a pragniemy przypomnieć, że od 1 czerwca 2022r. opiekę nad dziećmi będzie świadczyć Żłobek przy Al. Armii Krajowej 66a.
 

Od 1 czerwca 2022r. Żłobek czynny będzie w godz. 6°°- 17°°

Wszystkie panie opiekunki pracować będą na tych samych grupach dziecięcych.
Z uwagi na komfort pobytu dzieci i prowadzenie działań opiekuńczo-wychowawczych uprzejmie prosimy o przemyślenie i rozważenie swojej decyzji.
Przy wjeździe do żłobka w sąsiedztwie Aquaparku należy pobrać bilet. Bilet jest ważny przez 30 min.

 

                             Z poważaniem,

                         Elżbieta Gajos

                              Dyrektor Żłobka Miejskiego „Reksio”

Niebieski tydzień

W dniach 25.04 – 29.04 w żłobku odbył się NIEBIESKI TYDZIEŃ. Wszystkie dzieci ubrane były na niebiesko po to, aby cały dzień mogły utrwalać poznany kolor. Dzieci zaznajamiały się z kolorem niebieskim poprzez uczestnictwo w różnorodnych aktywnościach takich jak: poznawanie przedmiotów, roślin w kolorze niebieskim; tworzenie prac plastycznych, taniec z niebieskimi wstążkami i wiele innych J


Szanowni Rodzice,

W Żłobku Miejskim „Reksio” przy ul. Sportowej 34a

będą wykonywane prace remontowe związane
z dostosowaniem budynku żłobka do przepisów p.poż.

 

Od dnia 1 czerwca 2022r.

serdecznie zapraszamy dzieci do żłobka
przy Armii Krajowej 66a


Przepraszamy za utrudnienia i bardzo prosimy
o Państwa wyrozumiałość.