Wszystkie wpisy, których autorem jest arkadiusz wolniaczyk

Wakacje 2022

Rok żłobkowy dobiegł końca i zaczęły się wakacje Uśmiech W tym okresie dzieci m.in. poznawały zwierzęta żyjące w morzu, miejsca wyjazdów wakacyjnych, przedmioty związane z wakacjami, zasady bezpieczeństwa podczas wakacji, wykonywały wakacyjne prace plastyczne a także brały udział w licznych zabawach na świeżym powietrzu :-) 

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, że przedłuży się remont w Żłobku Miejskim „Reksio” przy ul. Sportowej 34a.
Inwestor powiadomił Dyrektora, że w  miesiącach: wrzesień i październik br. nie będzie możliwy powrót do placówki przy ul. Sportowej 34a.
ardzo prosimy Państwa o pomoc i rozważenie możliwości zorganizowania opieki w tym czasie dla swoich dzieci.
O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i liczymy na Państwa wsparcie i pomoc.

                                                                                                   Z poważaniem,

                               Elżbieta Gajos
                                    Dyrektor Żłobka Miejskiego „Reksio”

Czerwony tydzień

W dniach 20.06 – 24.06 w żłobku odbył się CZERWONY TYDZIEŃ, w czasie którego dzieci poznawały kolor czerwony (rośliny, elementy ubioru, przedmioty itp.). Na wszystkich grupach dziecięcych odbywały się zabawy taneczne, ruchowe, plastyczne, konstrukcyjne związane z poznaną barwą.

 

Pożegnanie starszaków

10 czerwca 2022r. odbyło się Uroczyste pożegnanie starszaków. Był to dzień wyjątkowy i radosny dla całej społeczności żłobka. Starszaki zaprezentowały występ artystyczny, do którego wcześniej zostały solidnie przygotowane przez panie opiekunki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Na koniec były życzenia i podziękowania ze strony Pani Naczelnik Wydziału Zdrowia i Pani Dyrektor Żłobka. Ze wzruszeniem w sercach i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – udanych wakacji i powodzenia w przedszkolu :-)