Konferencja

W dniu 24 stycznia 2018r. w Żłobku Miejskim "Reksio" odbyła się konferencja  dot. Działania na rzecz czystego powietrza w Częstochowie, w której uczestniczył Pan Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk oraz zaproszeni goście.

Dzięki programowi na rzecz czystego powietrza w Częstochowie, w żłobku zamontowano oczyszczacze powietrza.

Działają one bakteriobójczo, jak również neutralizują wirusy, przez co wpływają pozytywnie na odporność naszych maluszków.

http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=10206

Rekrutacja

Ogłoszenie o rekrutacji uzupełniającej uczestników/uczestniczek projektu "Aktywni rodzice – szczęśliwe dzieci 2" w zaresie opieki w Filii Żłobka Miejskiego "Reksio"

                           

Projekt "Aktywni rodzice – szczęśliwe dzieci 2" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Nabór wniosków odbywa się w dniach 18.01.2018 r. do 26.01.2018 r. Skierowany jest do rodziców powracających do pracy po przerwie związanej z urodzeniem/wychowaniem dziecka.

Szczegółowe informacje znajdują się pod tym linkiem.

http://fe.czestochowa.pl/page/6027,rekrutacja-uzupeLniajAca-–opieka-w-filii-ZLobka-miejskiego-reksio.html

Zima 2018

Rekrutacja 2018/2019 rok

Szanowni Rodzice !

Rozpoczęła się rekrutacja dzieci 2018/2019 rok do Żłobka Miejskiego Reksio" w Częstochowie – w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat.

W celu zapisania dziecka proszę pobrać kartę zgłoszeniową  ze strony internetowej Żłobka z zakładki: „Dokumenty”  i złożyć ją w kancelarii budynku przy Alei Armii Krajowej 66a lub przy ul. Sportowej 34a.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!!!

dzieci